podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/komenda
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/komenda

IMG 20170530 105003 BURST001 COVERW ramach realizacji programu Bezpiecznie to wiedzieć i znać klasa II c  udała się do Komendy Powiatowej Policji. Dzieci zobaczyły od środka, na czym polega praca policjanta, gdzie znajduje się miejsce dowodzenia, jak wygląda areszt.

Uczniowie bardzo chętnie skorzystali z możliwości zobaczenia radiowozu wewnątrz. Obejrzeliśmy też  krótkie filmiki mówiące o zagrożeniach i niebezpiecznych zachowaniach. Na zakończenie policjant przeprowadził pogadankę o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/komenda{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony