podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/BEZPIECZNIE_TO_WIEDZIEc_I_ZNAc
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/BEZPIECZNIE_TO_WIEDZIEc_I_ZNAc

Zdjęcie0469W bieżącym roku szkolnym klasa II  c wzięła udział w konkursie plastycznym w ramach realizowanego programu: pod patronatem Fundacji Banku Zachodniego WBK S. A. oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pierwsze miejsce w etapie powiatowym zdobyła praca Kacpra Czarneckiego, która została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Na poziomie wojewódzkim wybrano 10 prac w tym pracę naszego ucznia do dalszej rywalizacji. Kolejnym zadaniem było nagranie krótkiego filmu, który powinien zawierać treści z profilaktyki przeciwdziałania zagrożeniom w środowisku i bezpiecznymi zachowaniami. Nasz film ukazywał możliwe zagrożenia ze strony osób obcych. Dnia 25 maja odbyła się w Multikinie w Poznaniu Gala Finałowa Programu. W obecności zaproszonych gości:Wojewody Wielkopolskiego, Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji, przedstawiciela Banku Zachodniego WBK S.A., Kuratora Oświaty,  przedstawiciela Skoda Road Safety oraz przedstawiciela Multikina 10 klas I–III z województwa uczestniczyło w rozstrzygnięciu konkursu. Zostały wręczone nagrody zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom. Wylosowaliśmy udział w dniu bezpieczeństwa w Skoda Road Safety i pomimo tego, iż nie zajęliśmy miejsca na podium i tak czujemy się wyróżnieni. Na zakończenie dzieci obejrzały pełnometrażowy film o tematyce bezpieczeństwa.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/BEZPIECZNIE_TO_WIEDZIEc_I_ZNAc{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony