podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/festyn_w_zdrowym_ciele
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/festyn_w_zdrowym_ciele

IMG 20170524 084840694 kopiaW zdrowym ciele, zdrowy duch to hasło festynu w którym 24 maja uczestniczyła nasza fioletowa zerówka. Na początek  każda drużyna musiała przemaszerować i się zaprezentować. Po prezentacji wszystkich grup roztańczone panie z Centrum Hajdasz zabrały wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Następnym punktem były konkursy dotyczące odżywiania, profilaktyki alkoholowej, profilaktyki tytoniowej, bezpieczeństwa i higieny.

Na koniec czekały nas konkurencje sportowe. W czasie  oczekiwania na wyniki zjedliśmy zdrowe jabłka. Radość nie znała granic, otrzymaliśmy III miejsce, dyplom i puchar. To pierwsze nasze klasowe osiągnięcie. Wracaliśmy zmęczeni ale zadowoleni.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/festyn_w_zdrowym_ciele{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony