podstawowa

WP 20170530 09 26 08 Pro kopiaDnia 30.05.2017r. dzieci z zerówki  wraz z opiekunami odwiedziły Komendę Powiatową Policji. Dzięki wizycie uczniowie mieli okazję poznać pracę funkcjonariuszy oraz z bliska zobaczyć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

Podczas wizyty funkcjonariusze oprowadzili milusińskich po budynku pokazując jak pracują policjanci. Pomieszczenie dla osób zatrzymanych budziło ogromną ciekawość. Uczniowie odwiedzili także stanowisko dowodzenia komendy oraz zostały im przypomniane numery alarmowe 997 oraz 112. Na zakończenie każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe, co wzbudziło dużo emocji. Wycieczka była udana, dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

Nasze certfikaty

Początek strony