podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/ogolnopolski_tydzien_bibliotek
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/ogolnopolski_tydzien_bibliotek

20170518 084308W ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 18 maja 2017 roku klasy: III a, III b, III c  na zaproszenie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni uczestniczyły w spotkaniu z Grzegorzem Kasdepke – ulubionym pisarzem, autorem książek dla dzieci.

Autor opowiadał o tym, jak rozróżnić rodzaje literackie o związkach frazeologicznych, prawach dziecka. Czytał fragmenty swoich książek. Dzieci doskonale bawiły się podczas spotkania. Na końcu zadawały gościowi mnóstwo pytań dotyczących warsztatu pracy pisarza i pomysłów na książki.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/ogolnopolski_tydzien_bibliotek{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony