podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/Dzien_mamy2017
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/Dzien_mamy2017

DSC 4726Dnia 18 maja w naszej szkole dzieci z zerówki zaprosiły rodziców na wspaniałe przedstawienie z okazji Dnia Matki i Ojca. Zaproszeni goście z uwagą wysłuchali wierszyków i piosenek, które przygotowały ich pociechy. Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty.


Nagrodą za występ były oklaski, uśmiechy, uściski i poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po tak wspaniałym występie wszystko smakowało jeszcze bardziej. Ta uroczystość wszystkim pozostanie na długo w pamięci.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/Dzien_mamy2017{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony