podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/biblioteka
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/biblioteka

Zdjęcie0431W ramach spotkań z znanym pisarzem twórczości dziecięcej, tym razem klasa II c uczestniczyła w spotkaniu z Zofią Stanecką pisarką dla dzieci. Dzieci dowiedziały się między innymi, że ulubione przez nich książeczki o Basi, pani Zofia pisze w ciągu jednego dnia. 

Mogły same spróbować swoich sił pisarskich i całkiem dobrze im to wychodziło. Zostały zachęcone zarówno do czytania jak i podejmowania prób pisania opowiadań.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/biblioteka{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony