JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/teatrzyk/Karolcia

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/teatrzyk/Karolcia

Zdjęcie0425Dnia 15 maja dzieci z klas 0 – III uczestniczyły w przedstawieniu pt. „ Karolcia” zorganizowanym przez Teatr Artenes z Wrocławia. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć, jak  historia o Karolci i jej koralika została ożywiona przez grę aktorów. Było wiele wrażeń i humoru. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie gry aktorzy przypominali dzieciom o zasadach poruszania się po drodze oraz jak udzielać pomocy potrzebującym.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/teatrzyk/Karolcia{/gallery}