podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/Apel3maja
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/Apel3maja

Zdjęcie0361Majowe święta kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i właściwej postawy obywatelskiej. Tak też było w naszej szkole. Dnia 28 kwietnia uczniowie klas 0 – III wzięli udział w uroczystym apelu z okazji ustanowienia Konstytucji 3 Maja.

W pięknie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej dzieci wysłuchały wierszy recytowanych z wielkim zaangażowaniem, przeplatanych pieśniami patriotycznymi. Apel przygotowali uczniowie z klasy II a pod kierunkiem wychowawczyni Mirosławy Maćkowiak.

{gallery}wydarzenia/Apel3maja{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony