podstawowa

Bezpiecznie to wiedziec i znaćW bieżącym roku szkolnym klasa II c z SSP nr 3 w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni wzięła udział w konkursie plastycznym w ramach realizowanego programu: BEZPIECZNIE TO WIEDZIEĆ I ZNAĆ pod patronatem Fundacji Banku Zachodniego WBK S. A. oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Pierwsze miejsce w etapie powiatowym zdobyła praca Kacpra Czarneckiego, która została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. W tym etapie dalszym zadaniem było nagranie krótkiego filmu, który powinien zawierać treści z profilaktyki przeciwdziałania zagrożeniom w środowisku i bezpiecznymi zachowaniami. Tematem naszego filmu było ukazanie możliwego zagrożenia ze strony osób obcych. Podsumowanie konkursu etapu wojewódzkiego odbędzie się 25 maja 2017r.  w  Multikinie w Poznaniu, na które klasa otrzymała zaproszenie.

Nasze certfikaty

Początek strony