podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/krolewna_sniezka
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/krolewna_sniezka

WP 20170410 10 02 37 ProW dniu 10 kwietnia gościli u nas uczniowie ZSP wraz z opiekunem p. Adamem Egiertem nauczycielem j. angielskiego. Uczniowie tej szkoły zaprezentowali baśń ,,Królewna Śnieżka” w j. angielskim. Ponieważ jeszcze nie umiemy tak biegle wypowiadać się w j. angielskim całość miała narratora w j. polskim.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Nagrodziły wykonawców gromkimi oklaskami. Całość zakończyła słodka niespodzianka w postaci cukierków i kolorowanki dotyczącej baśni. Największą  popularność uzyskała księżniczka, zwłaszcza wśród dziewczynek. Było to nowe doświadczenie dla naszej grupy.

{gallery}wydarzenia/0a/krolewna_sniezka{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony