podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/ciekawy_zawod
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/ciekawy_zawod

20170323 083613W czwartek 23.03.17r. w kl. III a odbyły się ciekawe zajęcia w ramach projektu  ,,Poznajemy pracę naszych rodziców”. Do klasy zawitał p. Wojciech Orczyk tata naszej koleżanki z klasy, który jest lekarzem oraz jego kolega Bogdan Dymarczyk, który jest ratownikiem medycznym.

Pan Orczyk przygotował dla dzieci prezentację multimedialną  o różnych układach ludzkiego ciała. Prezentację wzbogacił modelami i oczywiście stetoskopem. W dalszej części zajęć razem z p. Dymarczykiem ćwiczyliśmy na przyniesionych maskotkach i lalkach (wszystkie po zajęciach mają się dobrze) oraz na fantomie zasady pierwszej pomocy. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy Małego Ratownika. To były fantastyczne zajęcia!

{gallery}wydarzenia/2a/ciekawy_zawod{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony