20170323 083613W czwartek 23.03.17r. w kl. III a odbyły się ciekawe zajęcia w ramach projektu  ,,Poznajemy pracę naszych rodziców”. Do klasy zawitał p. Wojciech Orczyk tata naszej koleżanki z klasy, który jest lekarzem oraz jego kolega Bogdan Dymarczyk, który jest ratownikiem medycznym.

Pan Orczyk przygotował dla dzieci prezentację multimedialną  o różnych układach ludzkiego ciała. Prezentację wzbogacił modelami i oczywiście stetoskopem. W dalszej części zajęć razem z p. Dymarczykiem ćwiczyliśmy na przyniesionych maskotkach i lalkach (wszystkie po zajęciach mają się dobrze) oraz na fantomie zasady pierwszej pomocy. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy Małego Ratownika. To były fantastyczne zajęcia!