JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/wiosna

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/wiosna

Zdjęcie0181W tym roku PANI WIOSNA przyszła do dzieci z podarunkami  i zadaniem do zrealizowania. Dzieci otrzymały dla klasy pięknego hiacynta oraz cukierki. Wiosna napisała też list, w którym wyznaczone było zadanie. Każda klasa miała wykonać w grupach plakat przedstawiający wiosnę w parku, lesie, ogrodzie i na łące. Dzieci zabrały się ochoczo do pracy, bo każdy niecierpliwie czekał na przyjście wiosny na dobre. Piękne, kolorowe, tryskające radością plakaty ozdabiają ściany naszej szkoły.

{gallery}wydarzenia/0a/wiosna{/gallery}