podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/piekarnia_glanc
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/piekarnia_glanc

20170309 111607Bagaż niezwykłych doświadczeń dźwignęły 9 marca br. dzieci z klasy 0a i Ia. By zgłębić tajniki wypiekania chleba, udały się do piekarni Glanc w Witkowie, by poznać recepturę, rozróżnić ziarna, poznać budowę maszyn, czy przesiać mąkę. O karierze w tej branży myśli niejeden głodny kulinarnych wyzwań zerówkowicz, czy pierwszoklasista. Nie dziwi zatem, że propozycja samodzielnego przygotowania bułeczek spotkała się z entuzjazmem. Było idealnie i fascynująco! 

Dzieci z pasją i zaangażowaniem projektowały coraz to nowe kształty, a panie z piekarni inspirowały w działaniu, częstowały ciasteczkami i sokiem. Niezwykle cierpliwi, dokładni i sprawni uczniowie oprócz dyplomów otrzymali możliwość podniesienia poziomu swych kucharskich umiejętności pod okiem specjalistów. Wyroby naszych wychowanków spotkały się z szerokim uznaniem. Te, dumne ze swych osiągnięć, z siateczkami wypełnionymi pachnącymi bułeczkami wróciły do Wrześni. Na zakończenie odwiedziliśmy salę zabaw „Superland”. Dzieci wspaniale bawiły się w basenie z kulkami, podczas gry w cymbegaja oraz rozgrywając mecz piłki nożnej.

{gallery}wydarzenia/0a/piekarnia_glanc{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony