podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/walentynki2a
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/walentynki2a

Zdjęcie0036W walentynkowe popołudnie uczniowie klasy II c gościli  babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla seniorów  krótkie przedstawienie, które wszystkim bardzo się podobało. Po  części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Było to już drugie spotkanie w tak zacnym gronie, dlatego czas mijał w miłej i niemal rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia w przyszłym roku…

{gallery}wydarzenia/2016-2017/walentynki2a{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony