podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/2c_/spotkanie_z_funkcjonariuszem_policji
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/2c_/spotkanie_z_funkcjonariuszem_policji

Zdjęcie0969  24 stycznia klasa II c gościła Funkcjonariusza Policji z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu. Celem wizyty było przekazanie miłej wiadomości, że praca Kacpra Czarneckiego przeszła do II etapu konkursu wojewódzkiego – Bezpiecznie to wiedzieć i znać.

Dowiedzieliśmy się też, jakie są warunki dalszego uczestnictwa klasy w konkursie. Korzystając z okazji, policjant przeprowadził z dziećmi pogadankę na temat bezpiecznego spędzania ferii oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kacprowi – gratulujemy!

{gallery}wydarzenia/2016-2017/2c_/spotkanie_z_funkcjonariuszem_policji{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony