podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/wigilia1a/jasełka
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/wigilia1a/jasełka

IMG 0002    Dnia 22 grudnia w klasie 0a odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego wspólnie kolędowano, odbyły się występy dzieci - jasełka i składano sobie życzenia. Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na zaprezentowanie swoich umiejętności poprzez recytowane wiersze i melodyjnie zaśpiewane pastorałki oraz kolędy. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że rodzice i  ,,Gwiazdor” z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

Po zakończonych występach dzieci z niecierpliwością czekały na prezenty od Gwiazdorka. Na koniec odbyły się wspólne fotografie. Ten dzień był naprawdę magiczny i wyjątkowy.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/wigilia1a/jasełka{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony