podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/xx_lukasz/2cwPKO
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/xx_lukasz/2cwPKO

Zdjęcie08779 stycznia klasa II c miała możliwość zobaczyć jak wygląda Bank PKO od środka. Dzieci mogły obserwować, jak przebiega wypłacanie pieniędzy, jak sprawdza się autentyczność nominałów oraz dowiedziały się jakie pieniądze mają najlepsze zabezpieczenia.

Wizyta zachęciła dzieci do oszczędzania w SKO. Na koniec zdobyte wiadomości podsumowane zostały w konkursie. Gratulujemy dobrej pamięci.

{gallery}wydarzenia/xx_lukasz/2cwPKO{/gallery}

 

Nasze certfikaty

Początek strony