JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikolajki1a

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikolajki1a

20161219 08562719 grudnia zgodnie z tradycją w Ia panował szczególny klimat, gdyż gościliśmy Świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasza klasa przyjęła bardzo entuzjastycznie. Dla każdego ucznia znalazła się paczka, które wszystkim dzieciom wręczył osobiście Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Zachwyceni uczniowie Ia na pożegnanie zaprosili „gościa” do wspólnego zdjęcia.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikolajki1a{/gallery}