podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/świateczna_2_c_
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/świateczna_2_c_

Zdjęcie0794Stało się już tradycją, że ostatni dzień przed świętami spędzamy na wigilii klasowej. Dzieliliśmy się opłatkiem. składając sobie życzenia. Śpiewaliśmy wspólnie kolędy i kosztowaliśmy słodkie pyszności. Nie zabrakło również najważniejszego gościa - „Gwiazdora”. który obdarował dzieci prezentami. Czas upłynął nam w miłym świątecznym nastroju.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/świateczna_2_c_{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony