JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikołajki

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikołajki

20161206 103151Chociaż na dworze pogoda wciąż jesienna, a z nieba zamiast śniegu pada deszcz, chyba wszyscy czują już zbliżające się święta. Świąteczna atmosfera zapanowała szczególnie w klasie Ia. Mikołaj odwiedził naszą klasę, zostawiając upominki pod szkolną choinką. Najważniejsze, że prezenty sprawiły dzieciom radość i wywołały uśmiech na ich twarzach. Każdy może zostać „świętym Mikołajem” i sprawiać radość innym.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/mikołajki{/gallery}