podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/2c_/jasełka
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/2c_/jasełka

Zdjęcie0774W grudniowe popołudnie klasa IIc zaprosiła rodziców i dziadków na przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowywały swoje role przez kilka tygodni i otrzymały za swój wysiłek gromkie brawa. Na koniec uczniowie wręczyli swoim bliskim wykonane przez siebie kartki z  życzeniami. Wspólnie spędzony czas upłynął nam w miłej przedświątecznej atmosferze.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/2c_/jasełka{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony