×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017

3Szkolny Klub Wolontariusza w listopadzie i grudniu ogłosił zbiórkę pieniędzy na rzecz schroniska dla zwierząt we Wrześni. Zebrano ponad 500 złotych, z których zakupiono karmę dla psów i artykuły zoologiczne.

Dnia 16 XII 2016 roku  grupa 20 wolontariuszy wraz z nauczycielem p. Mariolą Sotirov udała się do schroniska, aby przekazać zakupione produkty. Na miejscu uczniowie spotkali się z panem I. Zawalem , czyli opiekunem tamtejszych zwierząt. Opowiedział im, jak funkcjonuje placówka oraz oprowadził ich po jej terenie.Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji zbierania środków na rzecz zwierząt serdecznie dziękujemy!
Osobne podziękowania kierujemy do rodziców , a szczególnie dla rodziców  Jacka Karbowiaka z klasy IIc  którzy zaangażowali się w tę akcję, poprzez zakupienie i dostarczenie karmy do schroniska.

{gallery}wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017{/gallery}

 

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony