×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/2017/10_dzien_chlopca
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/10_dzien_chlopca

Sporo niespodzianek czekało na chłopców w dniu ich święta. Dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia wraz z wręczeniem miłego upominku. Było też coś dla podniebienia, przepyszne babeczki upieczone przez mamę kolegi. Na koniec cała klasa wraz z uczniami pozostałych klas III udała się do kina na film pt. „ Munio strażnik księżyca”. Dzień upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze. 

 

{gallery}2017/10_dzien_chlopca{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony