×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/2017/09_pasowanie
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/09_pasowanie

WP 20170930 09 10 37 Pro30 września od samego rana panowała świąteczna atmosfera w Szkole Podstawowej. Uczniowie klas I ubrani w świąteczny strój galowy, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej - to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście. Wreszcie nadszedł moment rozpoczęcia. Pani dyrektor szkoły Halina Kotyk powitała gorąco rodziców, a szczególnie serdecznie klasy pierwsze. Po powitaniu dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Oto ja”i obejrzały część artystyczną przygotowaną przez klasę III c. W niezwykle podniosłej atmosferze pierwszaki ślubowały być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. „Pasuję Cię na ucznia” - mówiła pani dyrektor, dotykając ołówkiem - jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych a wychowawczynie wręczały dyplomy. Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia i kuferki z niespodzianką. Ten uroczysty dzień pozostanie wszystkim na długo w pamięci. 

{gallery}2017/09_pasowanie{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony