dzien projektow edukacyjnych171 czerwca uczniowie klas III gimnazjum zaprezentowali wytwory swojej pracy, prezentując projekty edukacyjne.
Tematyka była bardzo różnorodna od starożytności po czasy współczesne.
Obserwatorzy mogli dowiedzieć się jak działają narządy zmysłów oraz poznać pracę elektrowni wiatrowych, schemat działania elektrowni jądrowych i gazowych. Dowiedzieli się także sporo ciekawych rzeczy o zanieczyszczeniu środowiska. Mogli również poznać historię starożytną, oraz współczesną i  ciekawostki z innych krajów.
Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i na pewno wykorzystają poznaną wiedzę i umiejętności w przyszłości.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3