Uczennica Zespołu Szkół nr 1 we Wrześni,  Dagmara Haremza,  została nominowana na Najpopularniejszego Sportowca roku 2016 w kategorii juniora przez tygodnik Wiadomości Wrzesińskie. Gratulujemy!

Dagmara Haremza sms: WW.J06
Uprawia taekwondo, zawodniczka UKS Hwarang Września. Wywalczyła 3. miejsce w Pucharze Wielkopolski w Taekwondo Olimpijskim, 3. miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski w Tekwondo Olimpijskim, srebro podczas Pucharu Świata Germany Open w Hamburgu w kategorii kadetek, srebrny medal w kategorii juniorek w konkurencjach technicznych i walkach sportowych OOM w Giżycku.

 

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony