20171002 095809 jzzplW tym roku po raz trzeci uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.Pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” przedstawiciele wszystkich klas 4 i 5 utworzyli patrole matematyczne, które przeprowadzały badania poziomu tabliczki mnożenia w organizmie każdej chętnej osoby. Taka forma badań cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony młodszych uczniów.

W tygodniu poprzedzającym święto tabliczki mnożenia, dzieci klas 3 – 6 wzięły udział w konkursie,którymiałwyłonićklasowychmistrzówtabliczki mnożenia.Tytułten zdobyli:w klasie 3a Bernard Miedziński, Maria Wróbel i Klara Szygenda, w klasie 3b Jakub Winter, Mateusz Stępniak, Bartosz Hoffmann i Mikołaj Staniszewski, w klasie 4a Amelia Brandt i Aniela Długosz, w klasie 4bDawid Gąsiorek, w klasie 4c Mateusz Antczak,w klasie 5a Aleksandra Nawrocka i Hanna Szmelich, w klasie 5b Dominika Dobrucka i Juliusz Konczalski, w klasie 6a Katarzyna Wikaryjczyk i Antoni Długosz, w klasie 6b Wojciech Wielowski. Organizatorzy Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które bezinteresownie wsparły nasze przedsięwzięcie rzeczowo i materialnie, co pozwoliło jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten dzień.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony