×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/Dzien_Tabliczki_Mnozenia
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/Dzien_Tabliczki_Mnozenia

20171002 095809 jzzplW tym roku po raz trzeci uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.Pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” przedstawiciele wszystkich klas 4 i 5 utworzyli patrole matematyczne, które przeprowadzały badania poziomu tabliczki mnożenia w organizmie każdej chętnej osoby. Taka forma badań cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony młodszych uczniów.

W tygodniu poprzedzającym święto tabliczki mnożenia, dzieci klas 3 – 6 wzięły udział w konkursie,którymiałwyłonićklasowychmistrzówtabliczki mnożenia.Tytułten zdobyli:w klasie 3a Bernard Miedziński, Maria Wróbel i Klara Szygenda, w klasie 3b Jakub Winter, Mateusz Stępniak, Bartosz Hoffmann i Mikołaj Staniszewski, w klasie 4a Amelia Brandt i Aniela Długosz, w klasie 4bDawid Gąsiorek, w klasie 4c Mateusz Antczak,w klasie 5a Aleksandra Nawrocka i Hanna Szmelich, w klasie 5b Dominika Dobrucka i Juliusz Konczalski, w klasie 6a Katarzyna Wikaryjczyk i Antoni Długosz, w klasie 6b Wojciech Wielowski. Organizatorzy Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które bezinteresownie wsparły nasze przedsięwzięcie rzeczowo i materialnie, co pozwoliło jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten dzień.

{gallery}wydarzenia/20172018/Dzien_Tabliczki_Mnozenia{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony