IMG 6220W piątek 29.09.2017 r. odbyło się w naszej szkole święto Patrona i połączone było ze zjazdem absolwentów rocznika 1972. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości. Podczas części oficjalnej, którą prowadziła Adrianna Maciejewska wręczono nagrody laureatom VI edycji Rodzinnego konkursu Historycznego organizowanego przez stowarzyszenie „Pro Gimnazjum’’ Po części oficjalnej goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Widowisko to wyreżyserowała p. O.Szady przy współpracy p. A.Konopki-Adamskiej i p. E. Szamburskiej.

Część oficjalną przygotowała p. K.Winter. Po spektaklu wszyscy uczestnicy spotkania zwiedzili szkołę. Wydarzenie to miało szczególne znaczenie dla absolwentów. Wędrując po szkolnych korytarzach i oglądając stare kroniki i albumy ze zdjęciami mieli niepowtarzalną okazję odbyć sentymentalną podróż w czasie. Warto podkreślić, że wielkie wrażenie na absolwentach wywarła metamorfoza szkoły: wyremontowane klasy i korytarze, multimedialne pomoce naukowe oraz komplet boisk sportowych i oczywiście nowa hala sportowa.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony